802CRV 2 KARBON ÇELİK LAMA (3MMM)
802CRV 2 KARBON ÇELİK LAMA (3MMM)

802CRV 2 KARBON ÇELİK LAMA (3MMM)

İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺72,45(KDV Dahil)
İndirimli : ₺70,31(KDV Dahil)
:

  • Orijinal Alman malı gerçek 80crv2 çeliği: Faturalı ve garantili ürün. Şehir efsanesi haline gelen gerçek 80crv2 karbon çeliği ile çalışma ve karbon çeliğinin en uç performanlarından birisini bıçağınıza yansıtmak için en iyi ve en güvenli fırsat.
  • Usta Dostu Serlik: Çalışmadan önce yumuşatma tavlaması yada başka işlem yapamnıza gerek olmayan en kusursuz, usta dostu versiyon. Eğer ile rahatça çalışabilirsiniz.
  • Özel Taşlanmış Yüzey: Perdah yükünüz azalacak.Çalışmadan önce yüzey temizleme derdiniz yok.
  • Temiz ve Kusursuz Mikro Yapı: Avrupa standartı üretim ile kusursuz mikro yapı ile gerçek 80crv2 performansınıntadını çıkarın. Isıl işlemi kolay. Kaliteli mikro yapı ile kusursuz performans.         
  •           80CRV2 1095 ‘ten sonra adı en çok bilinen, marka değeri en yüksek 2. çeliktir. Özellikle Amerika ‘da çok yaygın kullanılır. Ana üretim amacı ağır sanayi tipi kesiciler ve kalıp çelikleridir. ok yüksek sertlik alması ve çok yüksek tokluğa sahip olması sebebi ile özellikle zamanında testere bıçaklarında çokça kullanılmıştır. Önde genel bıçak ustaları bu çeliği sıkça “bıçak yapımı için en uygun çelik” diye överler ki bu çok doğru bir söylemdir. Gerek aldığı sertlik ve tokluğu gerek esneme kapasitesi gerek keskinlik kapasitesi ve namlu dayanımı, gerek ise ısıl işlem kolaylığı ile çok özel bir çeliktir. Kısacası 80CRV2 çok ünlü bir çeliktir ve bu ününü bıçak yapımı için aşırı uygun yapısına borçludur. Eğer hem ağır iş görecek hem de hassas kesimler yapabileceğiniz bir çelik arıyorsanız bu çelik sizin için öncelikli tercihlerden olmalı. 
  • Aldığınız malzeme 48 hrc civarıdır

NOT : ÖLÇÜLERDE

BOYDA +- 1 cm

GENİŞLİKTE +- 1mm OYNAYABİLİR.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR